הפתרון המהפכני של תפנית לסוכנויות השכרת רכבי יוקרה

סוכנות אשר עוסקת בהשכרת רכבי יוקרה חייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של השוק באופן מתמשך. כיצד עושים זאת? ERP היא גישה אחת, תוכנות ייעודיות הן גישה נוספת, אך יש פתרון מיוחד שיהפוך את ניהול המשימות שלכם לקל ומסודר, וזוהי מערכת תפנית לסוכנויות השכרת רכבי יוקרה. בואו לקרוא מה זה אומר בפועל במאמר שלפניכם.

הרף הגבוה והפתרון שעוזר להתמודד עם האתגר

רכבי יוקרה הם רכבים שהושקע בהם כסף רב כבר משלב התכנון, דרך הייצור האיכותי ללא פשרות וגם ברמת השירות שלקוחות מצפים לה לאחר הרכישה או ההשכרה. פירוש העניין הוא שסוכנות להשכרת רכבי יוקרה צריכה להתנהל באופן היעיל והמסודר ביותר כדי שהיא תתפקד במיטבה ולא תישאר מאחור מבחינה עסקית תחרותית. כיצד עושים זאת? באמצעות תוכנה לניהול צי רכב לחברות ליסינג והשכרה אפשר לתת לכך את המענה הטוב ביותר. כמובן, כיום אי אפשר להתנהל בלי תוכנות ובלי מחשוב בכלל. עולם טכנולוגי זה הזניק את כל נושא ניהול העסקים קדימה ויצר רף איכות חדש שכל עסק חייב להתיישר איתו. לא חייב להסתפק רק בהטמעת מחשוב "כמו כולם", אלא אפשר ומומלץ לחפש את הפתרונות הטובים ביותר, אלו שיאפשרו לכם לשרוד מבחינה עסקית וגם לפרוח ואף להוביל בתחומכם. מערכת תפנית של מטריקס, בגרסתה לסוכנויות השכרת רכב, תסייע לכם ותספק לכם את הפתרון המושלם.

כיצד מערכת תפנית עוזרת לסוכנויות?

תפנית היא תוכנת ERP אשר תסייע לכם בניהול מאגר הרכבים שלכם. נתחיל בניהול הלוגיסטיקה – ניהול כל היבטי הזמנות הרכבים והציוד עבורם לסוגיו. כמו כן, תוכלו לתעד בה כל פרט חשוב לגבי כל הרכב כמו מספר הקילומטרים שהרכב עבר, פרטי נסיעות בכביש 6, עבירות תנועה, תאונות דרכים ועוד. באופן דומה תוכלו לנהל בנוחות וביעילות רבה את פעילות ההשכרה, כולל ניהול ההזמנות וההסכמים הנחתמים מול הלקוחות, ניהול הפיקדונות, ניהול תהליכי מסירת הרכבים והחזרתם ופעילויות נוספות. לאחר השכרת רכב דרוש כמובן גם שירות שוטף ויש מטלות תחזוקה שונות לקדם. גם בכך תפנית מסייעת, עם יכולות כגון ניהול תוכניות טיפול לרכבים.

 

 

מסייעת גם בניהול הכספי

מעבר ליכולות שציינו קודם, אשר מתמקדות בניהול השכרת הרכבים, תפנית מסייעת גם בהיבטי ניהול עסקי כלליים שונים, ואחד התחומים הבולטים במיוחד בהקשר זה הוא הניהול הכספי. תפנית תסייע לכם בניהול כספי בהתאם לכל התקנות והחוקים המחייבים. תוכלו לבצע בנוחות ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול ספר ראשי, הפקת דוחות כספיים, התאמות בנקים או התאמת כרטיסי אשראי. המערכת עובדת מבחינה זו באופן רב חברתי, רב שנתי ורב מטבעי. תפנית גם מקלה את המשימות של ניהול הגבייה מהלקוחות.

כל פרטי הלקוחות במקום אחד

לתפנית יש גם מודול CRM (או Customer Relationship Management). זהו מודול ניהול קשרי לקוחות, אשר מאפשר לנהל במקום אחד מסודר את פרטי כל הלקוחות. המידע יישמר בצורה אחידה, עדכנית, ללא כפילויות ונוחה מאוד לגישה, לחיפוש ולעדכון במידת הצורך.

עוד על תפנית

בתור מערכת ERP, תפנית מותאמת מראש למגזרים העסקיים השונים, והפעם אנו מדברים ספציפית על מגזר השכרת הרכבים. מערכת תפנית מציגה פתרון מהבולטים ביותר בתחומו, שאין לו מתחרים. המפתחת של תפנית היא מטריקס, חברת טכנולוגיה ותיקה ומוערכת בתחום. למי שמכיר את עולם המחשוב, מטריקס היא כבר שם המעיד על איכות ומקצועיות, כך שאם תחליטו להשתמש בתפנית תוכלו לדעת שאתם מבססים את פעילותכם על מערכת ותיקה, אמינה וכזו שיש מאחוריה גב חזק במיוחד.

לסיכום

חברות להשכרת רכבי יוקרה צריכות לנסות את מערכת תפנית כדי לגלות דרך מעולה להתנהל בשוטף ואף לפרוץ דרך ולהתקדם בשוק התחרותי.

נגישות
Scroll to Top